Reklama

Jak co roku, i tym razem wzięliśmy udział w przygotowaniach i organizacji Lwóweckiego Święta Chleba.

To właśnie nasze stoisko było - jak się nam wydaje - jednym z najciekawszych.

Obecność naszego niebieskiego namiotu i mnóstwo rozdawanych gadżetów reklamowych (czapeczek, koszulek, polarów, długopisów, breloków, smyczek i firmowych cukierków) gościom naszego stoiska oraz wręczanych przez StrowgerNet w rozmaitych konkursach: wędkarskich, strzeleckich, fotograficznych i innych spowodowało, że na Święcie zrobiło się kolorowo.

Byliśmy też, wraz z zaprzyjaźnionym Wirtualnym Lwówkiem, pomysłodawcami, organizatorami  i realizatorami bezpośredniej internetowej transmisji wideo z obu dni Święta Chleba. Dzięki naszym kamerom, za pomocą  łączy internetowych, Lwóweckie Święto Chleba było oglądane przez kilkaset osób z całego kraju i  zagranicy. Zapewne byli wśród nich także nasi lwóweccy emigranci.

Nowością przygotowaną przez nas był specjalny konkurs zręcznościowy, wcześniej anonsowany m.in. na naszym profilu na Facebooku. Wzbudził on ogromne zainteresowanie widzów.

Nagrodami dla zwycięzców w nim były: kolorowa drukarka atramentowa, bezprzewodowa klawiatura, kamera USB, kilka pendrivów i inne.

Poniżej fotorelacja z naszego udziału w Święcie Chleba.

Dzień pierwszy, 2011-08-20:

Dzień drugi, 2011-08-21: