Reklama

Pamiętać!

Opłata abonamentowa za następny miesiąc płatna do 25-tego tego miesiąca!

Nasze biuro

Biuro Obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10.00 do 18.00 oraz w soboty od 10.00 do 14.00.

Przeczytaj więcej...

 

Ze względu na potrzebę stałej i swobodnej wymiany informacji, która powoduje, że dostęp do zasobów sieci Internet, jest niezbędny każdej firmie, w naszej ofercie znalazła się usługa symetrycznego dostępu do sieci Internet. Ze względu na różne wymagania i lokalne uwarunkowania, są to łącza radiowe o szybkości transmisji dostosowywanej do potrzeb Klienta, która może zawierać się w zakresie 512kbps do 20 Mbps.

Dostęp symetryczny zapewnia gwarantowaną prędkość transmisji danych do i z sieci Internet oraz zapewnia właściwe medium podkładowe dla telefonii realizowanej w technologii VoIP.

Proponujemy usługę dostępu do sieci Internet w postaci łącza wraz z umową określającą utrzymanie parametrów jakości usługi – SLA (Service Level Agreement).

Wycena związana z dostarczeniem łącza do danej lokalizacji i firmy, jest zawsze ostatecznie określana po przeprowadzeniu wizji lokalnej w miejscu docelowej instalacji łącza. Dlatego prosimy o kierowanie zapytań w zakresie tego rozwiązania za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie lub dzwoniąc na nasz numer telefonu: 61-6242556